KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14488452
nr 1448 8452
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, naken modell, 1800-tal. Olja på pannå, 21x27cm, oramad.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 14 februari 2022
kl 19:51:14
1.000 kr
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.500 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
1.800 kr